Τον Εξομοιωτή Υπερηχοκαρδιογραφίας VIMEDIX της CAE HealthCare θα παρουσιάσουμε για πρώτη φορά στην Ελλάδα στο EACTA ECHO COURSE, που θα διεξαχθεί 23-26/6/2018 στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών.
![PHOTO 1 RESIZED VIMEDIX](https://www.papapostolou.gr/wp-content/uploads/2018/06/PHOTO-1-RESIZED.jpg)
![PHOTO2_400_292 VIMEDIX](https://www.papapostolou.gr/wp-content/uploads/2018/06/PHOTO2_400_292-1.jpg)
![PHOTO 3 RESIZED VIMEDIX](https://www.papapostolou.gr/wp-content/uploads/2018/06/PHOTO-3-RESIZED.jpg)
Τον Εξομοιωτή Υπερηχοκαρδιογραφίας VIMEDIX της CAE HealthCare θα παρουσιάσουμε για πρώτη φορά στην Ελλάδα στο EACTA ECHO COURSE, που θα διεξαχθεί 23-26/6/2018 στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών.